Раздзелы сайта

Галоўная

Шосты дзень

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 2017-2018 н.г.

Дата

Назва мерапрыемства

Адказныя

02.09

“Прыйшоў з мінулага, каб увайсці ў будучыню” (літ.-муз.кампазіцыя да 500 год з дня нараджэння Ф.Скарыны)

Райко А. Ф.

Тарасюк А. М.

09.09

Легкаатлетычнае мнагабор’е. Бег 30 м.

Вусны часопіс “Бульбяное шоу”

Самсонік У.Б.

Лауш Г.П.

16.09

“Закон ёсць закон” (кіналекторый)

Байко А.С.

Барысевіч Д.А.

23.09

“Вучымся клапаціцца пра іншых” (круглы стол)

Аляксеева М.Я.

Асіповіч І.У.

30.09

Экалагічны калейдаскоп “Жамчужыны беларускага леса”

Сталярчук Н.Б.

Сталярчук І.С.

07.10

Свята “Прыміце нашы віншаванні” да Дня настаўніка

Тарасюк А. М.

Сталярчук І.С.

14.10

Легкаатлетычны крос 1000м.

“Азбука здароўя” (гульня)

Самсонік У.Б.

Сталярчук Н.Б.

21.10

“Кірмаш рабочых спецыяльнасцей” інтэрактыўная экскурсія

Папіціч В.В.

Альшэўская Г.А.

28.10

“Прававы эрудыт” (інтэл.гульня)

Ток-шоу “Мае правы і абавязкі”

Райко А. Ф.

Лауш Г.П.

11.11

Спартакіяда “Вясёлыя старты”

Урокі Знайкі “Шляхі-дарогі ў свет здароўя”

Самсонік У.Б.

Тарасюк А. М.

18.11

«Ярмарка прафесій»

сюжэтна-ролевая гульня

Сталярчук Н.Б.

Барысевіч Д.А.

25.11

“Беларускія вучоныя – гонар нашай краіны” (віктарына)

Аляксеева М.Я.

Асіповіч І.У

02.12

Круглы стол “Беларусь на карце Сусвету”

 

Папіціч В.В.

Альшэўская Г.А

09.12

Шашачны турнір

“Здаровае харчаванне” (свята нацыянальнай кухні)

Самсонік У.Б.

Райко А.Ф.

 

16.12

Круглы стол “Сучасны юнак, сучасная дзяўчынка”

Сталярчук І.С.

Барысевіч Д.А.

23.12

“І зноў Новы год” свята

Байко А.С.

Аляксеева М.Я.

13.01

“Калядная зорка” (нацыянальнае свята)

Тарасюк А.М.

Альшэўская Г.А

20.01

Турнір па дартсу

Спаборніцтва “Беларускія асілкі”

Самсонік У.Б.

Лауш Г.П.

27.01

“Матэматык-банкір” (інтэлектуальная гульня)

Самсонік З.І.

03.02

Вечар сустрэчы “Сустрэча школьных сяброў”

Асіповіч І.У.

Сталярчук І.С.

10.02

Спаборніцтва “Старты надзей”

“Здаровыя дзеці– здаровая краіна” (віктарына)

Самсонік У.Б.

Байко А.С.

Барысевіч Д.А.

17.02

“Роднае слова” (свята роднай мовы)

«Завяжем узелки потуже на память о друзьях и дружбе» (гульня-падарожжа)

Райко А. Ф.

Сталярчук Н.Б.

 

24.02

“Запаведнікі і нацыянальныя паркі Беларусі” (віктарына)

Аляксеева М.Я.

Папіціч В.В.

03.03

Свята, прысвечанае 8 сакавіка“В этот день, весной согретый, все цветы, улыбки Вам

 

Альшэўская Г.А

Лауш Г.П.

10.03

Спартакіяда “Дужыя, лоўкія, смелыя”

Гульня-віктарына “Здароўе – галоўнае багацце”

Самсонік У.Б.

Асіповіч І.У.

 

17.03

“Я ведаю сваю Радзіму” (віктарына)

Байко А.С.

Папіціч В.В.

07.04

“Навіны дзіцячага прававога сайта”

Гартаем старонкі Дэкларацыі правоў дзіцяці “Кветка шчасця”

Альшэўская Г.А.

Тарасюк А. М.

 

14.04

Легкаатлетычнае мнагабор’е. Кіданне мяча, бег 30 м.

Гульня “Запрашаем усіх” (гульні, конкурсы)

Самсонік У.Б.

Сталярчук І.С.

 

21.04

“Лес – наш сябар” (віктарына)

Сталярчук Н.Б.

Папіціч В.В.

28.04

“Падарунак ветэранам” (творчая майстэрня)

 

Райко А.Ф.

Аляксеева М.Я.

05.05

9 МАЯ “Над абеліскам – сіні небасхіл” (літаратурна-музычная кампазіцыя)

Райко А. Ф.

Сталярчук І.С.

12.05

Рухомыя гульні.

“Суд над цыгарэтай” (гульня)

Самсонік У.Б.

Байко А.С.

Барысевіч Д.А.

19.05

Дыспут “Я і мая сям’я”

Свята “Мая сям’я – мая радасць”

Асіповіч І.У.

Лауш Г.П.

26.05

Працоўны дэсант

Класныя кіраўнікі